ריהוט משרדי – עולם ומלואו של אפשרויות...

בעבר הרחוק, כאשר שמענו את המושג ריהוט משרדי, ראינו בעיני רוחנו חדר קר, עם ארונות משרדיים מתכתיים,מגירות פלסטיק, שולחנות עץ פשוטים, מכונת כתיבה, טלפון ומזכירה. רהיטים למשרד בשילוב דלפק קבלה ראוי וייצוגי, כבר מזמן עשו כברת דרך וקיימים היום במבחר אינסופי בכל מובן החומרים מהם בנויים הרהיטים, עיצובים מיוחדים, ריהוט בעיצוב אישי בטכנולוגיה מתקדמת, רעיונות חדשים ועוד. כיום הרבה מאד בתים ומשרדים מעוצבים כך שגם יהיו מרשימים, גם ישדרו מסר ללקוחות וגם יהיו נוחים.

לדוגמה, כרטיס הביקור האמתי של המשרד!!!

דלפק קבלה, במשרד שבנוי ומעוצב נכון, הוא הדבר הראשון בו נתקל מי שנכנס פנימה. קיימים דלפקי קבלה רבים ושונים, בעיצובים שמביעים מסרים שונים, אך לכולם מטרה אחת – להרשים את מי שנכנס למשרד ולגרום לו לחוש ממבט ראשון שהגיע למקום הנכון. מעבר לדלפק הקבלה, כל הציוד הנלווה – כמו מחשבים, טלפונים, פקס, וכו', פרטי ריהוט כמו שולחנות וכסאות עבור המזכירות, מגירות מסמכים וארונות –הכל מותאם, איכותי ונוח לשימוש, עושה רושם טוב נוסף על הלקוח שמוקף באווירה של שירות איכותי ויעיל.
ריהוט בעיצוב אישי
ארנה מעצבים רהיטים בעיצוב אישי

חדר המתנה נוח ואסתטי

חדר ההמתנה הוא שלב נוסף בתהליך שעובר הלקוח מול בית העסק. חשוב שהלקוח יחוש שדואגים לנוחותו ומטפלים בו כראוי. כסאות או כורסאות הם סוג של ריהוט משרדי שיש להשקיע בהם משאבים ומחשבה. החדר צריך להיות מאובזר גם בשולחן קטן, מתקן למים קרים, מתקן למגזינים, תמונות נעימות לעין, ואפילו כמה משחקים לילדים אם זה רלוונטי. רהיטים למשרד ובמיוחד לחדרי המתנה, לא מוכרחים להיות מעוצבים בצורה קרה ורשמית. הם יכולים לשדר חמימות ולתת תחושה של הזמנה לשבת.

כסאות לאולמות אירועים

עיצוב משרדו של מנהל המשרד גם היא נעשית עפ"י קו מנחה שתלוי בטעם אישי ובמהות השירות שהמשרד נותן.
אולמות אירועים חייבים בכסאות אייכותיים על מנת לתת אירוח נוח ומהנה, לדוגמה בין רהיטים למשרד של הבוס נמנים שולחן מנהלים, שולחן ישיבות עם כסאות, כיסא מנהלים, כסאות ישיבה ללקוחות, ארון מנהלים, ארוניות עם מגירות, מחשב, טלפונים וציוד אלקטרוני לפי הצורך. מובן שאביזרים משלימים נבחרים עפ"י טעמו האישי ותקציבו של בעל המקום.
חדר השינה בבית או הסלון בבית כל מה שרק חלמתם ניתן לעצב בדיוק לפי מה שיש לכם בדמיון, לחצו לביקור באתר הבית של ארנה מעצבים רהיטים בעיצוב אישי