ניקוי חצרות בגני אירועים
גני אירועים הם היום הטרנד המועדף על זוגות רבים העומדים להתחתן בימים אלה,והגנים פורחים ועולים. ריהוט המצוי בגני אירועים אינו דומה לריהוט ולציוד אשר נמצא באולמות אירועים סגורים. הציוד והריהוט הרבה יותר גדולים וכבדים, בכדי שיישארו לעמוד יציבים גם כאשר נושבת רוח חזקה במקום.
פינוי ציוד כבד
מסתבר, שיש דברים שלא צריך לעשות לבד. אחד הנושאים הבעייתיים ביותר בניקוי החצרות של גני האירועים, הוא החפצים והציוד הכבד והמיותר המונח בהן. על כן, מוטב להשתמש בשירות של חברת פינוי דירות, המגיעה אם הציוד המתאים ומקלה משמעותית על התהליך.
חברת פינוי דירות ותכולה היא חברה אשר אנשיה מיומנים בעבודה עם ציוד מגוון מסוגים שונים. לחברה יש ציוד מתאים לפנות כל פריט רהוט ויהיה הכבד ביותר. אל גני אירועים אפשר להביא, על פי הצורך, מכולות בגדלים שונים, מנופים, משאיות ועוד. בנוסף, אנשיה של חברת פינוי דירות ותכולה הם אנשים מקצועיים בתחומם, הם יודעים כיצד להרים בצורה נכונה, אם יש צורך, פריט ריהוט כבד, כך שלא ייגרם נזק בריאותי לגב או לברכיים.
גני אירועים– מה לעשות בציוד שמפנים מהם?
כאשר פונים אל חברה מקצועית לפינוי דירות ותכולה, השאלה מקבלת מענה מידי. אנשי המקצוע, מתוקף ניסיונם, יודעים מה כדאי וצריך לעשות עם כל סוג של ציוד, שהם מפנים מאתרים שונים, כולל גני אירועים. הבעלים של גן אירועים צריך יהיה לחפש פתרונות לציוד שהוא רוצה לפנות, יכול להיות שהוא גם ימצא - אך הדבר ייקח לו זמן יקר, וחבל! אנשי המקצוע כבר מקושרים, וכבר מכירים את כל מי שאפשר לפנות אליו.
גני אירועים– לאן מפנים את הציוד?
אפשרות ראשונה תמיד היא תיקון ושיפוץ של ריהוט הראוי לכך, בכדי שאפשר יהיה למכור לסוחרים העוסקים במכירת פריטים מיד שנייה. חברות רבות מחזיקות צוותים אשר עוסקים בתיקון ושיפוץ, או שהן נמצאות בקשרי עבודה עם מומחים בתחום. המכירה כציוד של יד שנייה, מכניסה כסף לידיהם של בעלי גני אירועים, ויכולה לכסות את העלות של שכירת שירותיה של החברה לפינוי הציוד מהגן.
אנשים שאינם עשירים במיוחד, ויש להם חצרות לא גדולות, אך אין להם מספיק כסף לקנות ריהוט גן חדש ויקר, יכולים לקנות ריהוט מיד שנייה וליהנות ממנו שנים רבות.
ריהוט שיצא מגני אירועים יכול להיתרם על ידי הבעלים לעמותות שונות, המפעילות הוסטלים, משפחתונים ועוד, כך שאוכלוסייה נזקקת תיהנה מאותו ציוד שאינו נדרש עוד בגני האירועים.
ריהוט אשר אינו ראוי לשימוש נוסף, צריך למצוא את דרכו אל אתרי האשפה העירוניים. בכל רשות מקומית יש אתרי אשפה, לשם אפשר להעביר ולהשליך פסולת רבה וגדולה במיוחד. שוב, אנשי חברות לפינוי דירות ותכולה, מכירים את מיקומם של אתרים אלה, והם ישליכו לשם את כל מה שצריך, כך שהבעלים של גני האירועים, לא יקבל חלילה קנסות עירוניים בגין השלכת פסולת וזיהום הסביבה.
שירותים נוספים
חברות לפינוי דירות נותנות גם שירותים נוספים, ביניהם גם שירותי חיטוי והדברה עם חומרים חזקים ואפקטיביים במיוחד. מומלץ מאוד לעשות זאת בגני האירועים, לפני שהם מכניסים ריהוט חדש, בכדי שהוא לא יינזק.
 פינוי חצרות גני אירועים 

חתונה בטבע