חתונות קטנות
חתונה היא אחד האירועים המרגשים בחייו של אדם שהפך כבר מזמן להפקה רצינית. כל אדם רוצה שהיום המרגש בחייו יהיה ייחודי ומושלם, ומשקיע בכך הרבה זמן מרץ וכסף. החתונה עברה תהפוכות רבות מבחינת הסגנונות השונים, והיום כל אחד יכול למצוא את הסגנון המתאים לו ביותר ואף להמציא סגנון חדש. הכי חשוב שהחתן והכלה ירגישו שהאירוע המציין איחוד לבבות רשמי והליכה בדרך משותפת לשארית חייהם, יתאים להם מכל בחינה, שירגישו בו נוח ונעים, ושבאמת יהיו מלך ומלכה ליום אחד.
סגנונות פופולאריים של חתונות:
* הסגנון הוותיק והקלאסי מכולם – חתונה באולם שמחות.
* חתונה בגן אירועים – תחת כיפת השמיים או מתחת למאהל דקורטיבי, עם חימום בחורף.
* חתונה על שפת הים – דורשת התארגנות שונה, אך מאד מיוחדת ורומנטית.
 * חתונה קטנה ואינטימית– שנערכת בחצר בית פרטי או במסעדה.
* חתונה במקומות מיוחדים כמו – בחיק הטבע, במערות בית ג'וברין, בחרמון ועוד.
* חתונה של סוף שבוע – שוכרים צימרים או מלון , עורכים חופה וחוגגים ביום שישי, ובשבת ברביקיו וברכה.
מובן שקיימים סגנונות נוספים כמו חתונות של שישי בצהריים, חתונות שהן הפקות גרנדיוזיות שבהן כניסת החתן והכלה מיוחדת מאד, כמו למשל במסוק ועוד. חשוב לוודא שבחתונות שנערכות באולמות ובגני אירועים, ששטח האולם או הגן פנויים מערימות ציוד ישן שפוגמות במראה ובאווירה. אם ישנן כאלה, דאגו שבעל המקום יזמין שירות פינוי בתים שיפנה הכל ויאפשר לכם לחגוג במקום נקי, מסודר ואסתטי. שירותי פינוי בתים מאד פופולאריים וקל למצוא חברה שמספקת את השירות.
מהו סגנון החתונה המתאים לכם?
* ראשית – זה באמת ענין של טעם וסגנון אישי, וחשוב שתהיה הסכמה בין שני בני הזוג.
* תלוי כמה מוזמנים יש לכם. חתונה עם 200 מוזמנים לא יכולה להיות דומה לחתונה עם 600 מוזמנים.
* בהתאם לעונת השנה.
 * בהתאם לתקציב העומד לרשותכם.
ולסיום –טיפ ידידותי: לאחר שלקחתם בחשבון את כל הנתונים כמו מס' מוזמנים, תקציב, העונה בשנה, וגם את ההטפות / הרצונות/ הבקשות והעצות של אימא, דודה, סבתא וכל השאר, זכרו שזה היום שלכם, אחד יחיד ומיוחד, והגם שאתם רוצים לרצות את כל העולם זו משימה בלתי אפשרית. לכן הקשיבו לליבכם וגם זה לזו וכך תפעלו, כי בסופו של דבר, כאשר המוזיקה תשקוט, האורות ייכבו וכולם ילכו הביתה, תישארו רק שניכם ותתחילו יד ביד את היום הראשון של חייכם המשותפים.

למעוניינים ב  הפקת אירועים בטבע