גני אירועים בצפון הנאה מובטחת

החלטתם להתחתן סוף סוף אבל אתם לא ממש יודעים איך להתחיל לתכנן את ההפקה הזו שמקראת חתונה? לא יודעים מה כדאי לעשות קודם- לבחור שמה או למצוא די ג'יי? מתלבטים אם ללכת על קייטרינג חיצוני או תפריט ש האולם? כדאי לכם לקרוא את המאמר שלפניכם. שוק החתונות הוא פורה מאד בישראל והיצע גני האירועים ונותני השירותים הוא גדול במיוחד. המאמר הבא מבקש לערוך קצת סדר בתהליך הפקת החתונה ומציע כיצד לעשות זאת בצורה היעילה ביותר.

היכן להתחתן?

אחד הדברים החשובים ביותר הוא מקום האירוע. בזכות מזג האוור הנוח בישראל, רוב השנה נערכות חתונות רבות בחללים פתוחים. גני האירועים עם כרי הדשא וריהוט הגן החליפו במידה ניכרת את האולמות המסורתיים, וכיום חתונה בחוץ נחשבת בעלת אווירה מיוחדת. חלק מהאולמות מציעים גן לצד חלל סגור כך שניתן לנהל חלק מהאירוע, כמו למשל קבלת הפנים בגן שנמצא בחוץ ואילו את יתר האירוע בפנים.

מה מיוחד בצפון? הכנסו לכאן

 חתונה בטבע

גני אירועים פזורים ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום. גני אירועים בצפון למשל מאופיינים בקרבה לטבע ולאתרי נופש, מה שמהווה יתרון במקרה שיש לכם אורחים שמגיעים ממקומות מרוחקים. ניתן לנצל את האירוע ולערוך חופשה באזור. באזור הצפון תוכלו למצוא גני אירועים בצפון בערים קטנות, מושבים וקיבוצים ולבחור את המקום שיתאים לאופי האירוע שאתם מעוניינים לערוך.

ארגון יעיל של החתונה

כדי לנהל את הפקת החתונה בצורה הטובה והיעילה ביותר, חשוב לסגור קודם כל את מקום האירוע שיקבע גם את תאריך החתונה. כדי למנוע מצב שבו תקבעו תאריך באופן שרירותי ואחר כך תצטרכו למצוא גן אירועים באזור הצפון שיהיה פנוי בתאריכים אלו, כדאי להחליט על מקום ותאריך לחתונה לפי התאריכים הפנויים בגן האירועים שהחלטתם לערוך בו את החתונה. בדקו מה בדיוק כוללת החבילה- האם הגברה ותאורה נכללים במחיר, האם הבר הוא חלק מהחבילה, אם כן מה הוא כולל ועוד.

תקציב החתונה

לאחר שהחלטתם על תאריך לחתונה, כדאי לחשוב על תקציב לחתונה. בנו תקציב מסודר והחליטו מראש כמה תוכלו להוציא עבור כל סעיף. יש גני אירועים בצפון שמפעילים גם קייטרינג של המקום לעומת כאלו שבהם אין מטבח ולכן תיאלצו להזמין קייטרינג לחיצוני, מה שיהפוך את העסקה ליקרה יותר.