איפה תרצו להתחתן?

יש המון אופציות של לחתונה, ישנן חתונות צנועות בבית הכנסת, ישנן כאלה בגני אירועים, באולמות הידועים וישנה חתונה בחיק הטבע, מול השקיעה בים, במדבר ובכל מקום אפשרי בטבע, לארגון ולהפקה כבר תדאג חברת ההפקות. ישנן כיום גם חתונת נושא, הזוג בוחר נושא לחתונה כמו למשל חתונה בסגנון המערב הפרוע וכולם יצטרכו ללבוש בסגנון כמו כובעי קאובוי ומוסיקה המתאימה לאירוע זה, גם עיצוב האולם או המקום יהיה בסגנון. ישנן חתונות נושא בסגנון קרנבל ברזילאי, בו ישנן רקדניות הלבושות ברוח הקרנבל ומרקידות את הקהל לקצב הסמבה הברזילאית, בקיצור לא חסרים רעיונות.

גם חתונה בגן אירועים יכולה להיות מעניינת אם רק תרצו...

חתונה בגן אירועים, יכולה להיות אירוע מאוד לא בנאלי, אם רק תוסיפו את הגימיקים המתאימים, כדי שהחתונה שלכם תהיה באמת מיוחדת במינה כמו: הפרחת יונים, בלונים, זיקוקים, בובות ענק שירקידו את הקהל ויצחיקו אותם ברחבת הריקודים, ניתן לערוך חתונות עם חוש הומור כמו למשל הקרנת סרט מצויר על בני הזוג בצירוף ברכות מחברים. בחתונה שלי, שמרתי את התמונות של סבי וסבתי שמצאתי כשפינינו את ביתם באמצעות חברה של פינוי ירושות, החלטתי להקרין סרטון בסגנון אילן היוחסין כך שתמונות אלה, שימשו אותי בחתונתי והכל הודות לחברת פינוי ירושה שמצאה את התמונות הללו.

מה דעתכם להתחתן דווקא ביום שישי?

מה דעתכם על חתונה ביום שישי? באור יום? לאחרונה חתונות ביום שישי הפכו לטרנד אצל הרבה זוגות מתחתנים, התחושה היא תחושה ואווירה של קודש מיוחד, אם החלטתם על יום שישי, כדאי כי תערכו חתונה ארוכה שמסתיימת לפני כניסת השבת, זאת במידה ויש לכם מוזמנים שומרי שבת ומסורת. ישנם זוגות שאינם שומרי מסורת ורוב המוזמנים הם חילונים, אלה יערכו את החתונה מיום שישי בצהריים עד חצות. עכשיו לאחר שנתתי לכם כמה רעיונות לגבי חתונה, נותר לכם רק לבחור ביו האופציות, שיהיה במזל!!!