מה צריך לדעת על שמלות כלה

בחירת שמלות כלה הפכה עניין מסובך, לפחות כמו בחירת  שיש למטבחההחלטה על סוג האבן לשיש אבן קיסר או אבן אחרתהיא אולי פשוטה יותר מבחירת סוג הבד, הגוון, התחרות והמראה הכללית כל זה גם נתון בתוך מסגרת תקציב שבדרך כלל היא מוגבלת ולכן יש לבצע בחירה מדוקדקת ושקולה.
הכי נוח שאפשר
בישראל תעשייה ענפה של שמלות כלה שמתחדשת בטרנדים ובגימיקים שמשתנים כל העת. שמלות כלה לחורף שונות מאלו של הקיץ ואלו של שנה שעבר שונות בתכלית ממה שמוצע השנה. בבואך לבחור שמלת כלה חשוב לדעת שעלייך לבחור שמלחה שתרגישי בה הכי בנוח שאפשר, משום שחתונה היא קודם כל מאורע שנועד לשמח אותך ואת בן הזוג שלך. אם תרגישי בנוח בשמלה שלך תוכלי ליהנות מהערב שלך וזה מה שחשוב.
מלווים
מומלץ לבקש מחברה קרובה, אחות, אימא, סבתא או חמה להתלוות אלייך, מומלץ שלא כולן יגיעו ביחד. בחרי את מי שאת סומכת על טעמה האישי ומכירה אותך ותוכל לעזור לך להתכוונן על שמלה שתתאים לך. הכי חשוב שתבחרי אדם סבלני שלא יליץ אותך בבחירת השמלה. לא מומלץ לערוך מסע ארוך מדי כדאי להחליט על סגנון מסוים ולבדוק לא יותר משלושה- ארבעה מקומות כדי לא להתבלבל ולא להיות מותשת ממדידות מיותרות.

שמלה יד שנייה

חשוב לציין שניתן לרכוש שמלות כלה יד שנייה. מדובר בדרך כלל בשמלות איכותיות במיוחד שכלות שילמו עליהן מחיר יקר ומבקשות להחזיר חלק מההשקעה, ולכן מי שמעוניינת בשמלה מיוחדת צריכה לשקול את האפשרות הזו ברצינות. זכרי שאת השמלות הללו לבשו הכלות ערב אחד ולמעשה הן חדשות לגמרי מובטח לך שאף אחד, למעט חשבון הבנק שלך לא ירגיש שמדובר בשמלה יד שנייה.
הערב שלך החתונה היא הערב שלך ושל בן זוגך, הכי חשוב ליהנות מהמסע לעבר החופה ולעשות את כל ההכנות בנחת .בחירת שמלה יכולה להיות מהנה במיוחד אם תעשי זאת בכיף עם חברה קרובה והכי חשוב בנחת.
המאמר נכתב תחת זכויות יוצרי בעל האתר