שמלות כלה וינטאג 2016

בשנים האחרונות יצאו דגמים מרהיבים ומפוארים של שמלות כלה ובמיוחד אלו הנקראות שמלות כלה ווינטג' המייצגות את הסגנון האופנתי הרווח לאחרונה.

סגנון הווינטג' שמקורו בסגנון עתיק יותר של אופנה חדר לעולמנו בכל תחומי האופנה ובמיוחד בתחום עיצוב שמלות כלה. סגנון זה גם נקרא בשם "רטרו" כאשר העיצובים בסגנון זה נראים סולידיים והרמוניים יותר ומזכירים תקופות קדומות יותר. לכן, פעמים רבות האסוציאציה הראשונה שעולה במוחנו למראה שמלת ווינטג' היא נוסטלגיה. שמלות כלה בסגנון ווינטג' ובמיוחד אלו הנקראות שמלות כלה ווינטג' מזכירות את דגמי העבר של שמלות הכלה כאשר עיצובן צנוע יותר והשרוולים ארוכים ומכסים בדרך כלל את כל הזרועות. העיצובים מרובים בתחרות לסוגיהן ומקנות מראה רומנטי להפליא.

רינה בהיר מעצבת מומלצת לשמלות כלה וינטאג' התקשרי עכשיו לקבלת פרטים: טלפון 03-6855582

http://www.rina-bahir-wedding.com אתר הבית של המעצבת רינה בהיר

היכן ניתן למצוא שמלות כלה וינטג'? או שמלות כלה קלאסיות

שמלות כלה ווינטג' ניתן למצוא אצל כל מעצבי שמלות הכלה ובמיוחד אצל המעצבת רינה בהיר שהיא נחשבת לאחת המובילות בתחום עיצוב שמלות כלה בסגנון הווינטג'.

היות ותחום עיצוב שמלות כלה הוא נחשב לדינאמי ופורה במיוחד, ברור כי ניתן למצוא לצד עיצובי השמלות בסגנון ווינטג' גם שמלות בסגנונות שונים ובמיוחד את העיצוב של שמלת הכלה הקלאסית המסורתית בגזרת A  שלעולם לא נס לחה ומלווה אותנו לאורך השנים.

הביקוש הרב למגוון של סגנונות הפכו את תחום זה למשגשג ופורח וכמובן שהיתרון הגדול ביותר הוא המבחר הרב שעומד בפני הכלה והסיכוי הגדול שתמצא את השמלה שקולעת לטעמה תוך זמן קצר יחסית וזאת בהשוואה לעבר.

קולקציית שמלות כלה ווינטג'

כוללת שימוש רב בתחרות יוקרתיות בגזרות ישרות וצמודות וכן עליוניות המתווספות לשמלה ומקנות לה עוד נופך מסתורי ונוסטלגי. המפורסמת ביותר מבין שמלות הכלה והחלוצה בתחום זה שיצרה את תחילתו של הביקוש הרב לסגנונות מיושנים יותר היא הנסיכה קייט מידלטון שהפתיעה את כולם בשמלת כלה צנועה ומלאת תחרה בסגנון הווינטג' בקווים ישרים ואלגנטיים.

בחירת שמלת כלה

על אף שלל הדגמים המעודנים והיוקרתיים, בחירת שמלת כלה מתך קולקציית שמלות כלה ווינטג' או כל קולקציה אחרת חייבת להיעשות רק על פי טעמה האישי של הכלה.רק שמלת כלה בה תרגישי נינוחה ורגועה ואשר קולעת לטעמך ולאופייך תגרום לך להיראות הכי יפה שאפשר ולכן לא תמיד מה שאופנתי ביותר בתחום עיצוב שמלות כלה הוא זה שבהכרח עשוי להתאים לך.