שמלות ערב מיוחדות דגמי 2016

שמלות כלה לעבור את התהליך בצורה מוצלחת

יום החתונה שלנו הוא היום המרגש בחיינו. כולנו יודעות, ששמלת הכלה שנלבש ביום החתונה שלנו היא הדובדבן שבקצפת ואחד הדברים המשמעותיים ביותר בחתונתו. אם את עומדת להתחתן ומעוניינת לחפש שמלת כלה חשוב שתדעי מספר דברים על מנת לעבור אתה התהליך בצורה טובה ומוצלחת יותר.

טיפ שלנו: אל תחמיצי ביקור בסטודיו של המעצבת רינה בהיר
טלפון: 03-6855582 

אתר הבית של רינה בהיר: http://www.rina-bahir-wedding.com

לעשות שיעורי בית לפני שרוכשים שמלת כלה

לפני שאת הולכת לסלון כלה או מעצב שמלות כלה מסוים חשוב שתעשי שיעורי בית על שמלות כלה שונות. היכנסי לאינטרנט (אתרים מהארץ ומהעולם), קני קטלוגים שמציעים שמלות כלה שונות ועוד. לאחר שאת מחפשת שמלות כלה שונות ממקומות שונים תהיה לך פחות או יותר התמונה שלך שמלה הכלה אשר את רוצה לקבל ותוכלי לדעת מהי בערך הסגנון שאת מחפשת ותוכלי לתאם ציפיות יחד עם הסלון כלות או המעצב שאת בוחרת.

מיקום גיאוגרפי

כאשר אנו בוחרת שמלת כלה במקום מסוים, עלינו לקחת בחשבון שאנחנו חוזרת לאותו המקום פעמים רבות על מנת למדוד את שמלת הכלה כמה פעמים. לכן, כאשר את בוחרת מעצב או סלון כלות, חשוב שיהיו ממקוממים סמוך למקום מגורייך. בצורה כזאת, שמלת הכלה שלך תהיה נגישה יותר ותחסכי זמן רב.

אל תחכי לרגע האחרון לרכישת שמלת כלה

ניתן למצוא לא מעט כלות שמחכות לרגע האחרון כאשר מדובר בחיפוש שמלת כלה וכאשר הן מתחילות לחפש שמלות כלה במהרה מתברר להן כמה התהליך יכול להיות מייגע וקשה. לכן, חשוב שלא תסתכני ותבחרי את שמלת הכלה שלך לפחות 4 חודשים לפני החתונה שלך. בצורה כזאת תוכלי להיות רגועה יותר ובטוחה יותר שיש שברשותך שמלת כלה שאת אוהבת ולא להיות בלחץ היסטרי שעדיין לא מצאת שמלת כלה או שעדיין לא סיימו לתפור אותה במקום שאותה רכשת את שמלת הכלה.

לסיכום,

אם אתם עומדת להתחתן ומחפשת שמלת כלה לחתונה שלך חשוב שתעשי שיעורי בית בנושא ותבחרי בלון או מעצב שמלות כלה שממקום באזור שקרוב למגורייך. דבר חשוב נוסף הוא לא לחכות לרגע האחרון ולבחור שמלת כלה מספר חודשים לפני החתונה וזאת על מנת לא להיות בלחץ ברגע האחרון.