מחפשים מקום להתחתן בו?

מתכננים חתונה? אתם בוודאי נמצאים כעת במרכז ההכנות וההתרוצצויות שעומדות לפניכם. בחירות לא פשוטות עומדות לפניכם בימים אלה והם אלו שתכרענה את אופי האירוע לחיוב ולשלילה.

מעבר לכל הסידורים עליכם לעשות ויצירת הקשר עם הספקים לחתונה, עומדת השאלה הגדולה כיצד משלמים את כל זה?  בחירת מקום להתחתן בו הוא בהחלט שאלה של עלות כמו גם מעצב אירועים, אולמות אירועים, תקליטנים, צלמים, שמלות כלה ועוד כי הרשימה לא נגמרת. עליכם לתת מקדמה לרוב הספקים ולשלם בסוף האירוע  סכום לא מבוטל לכל אחד מהם, וגם עובדה זאת מהווה שיקול מרכזי כעת, בתקופת ההכנות ובהתאם לכסף הזמין לכם.

בחירת אולמות אירועים

לפני שנחסוך בכסף, ננסה לחסוך זמן יקר. היעזרו בכל אחד שמוכן לעזור לכם לברר, לבדוק ולרוץ במקומכם. את  אולם אירועים כדאי להתחיל לחפש לפי תקציב העומד לרשותכם, כמו כן, רצוי להפעיל את כל הקשרים שאתם מכירים כדי להשיג הנחות מסוימות. בבחירת אולמות אירועים יוקרתיים ויקרים יש לקחת בחשבון לא להסתמך על מתנות האורחים בכדי לא להתאכזב.

אך מאידך, לא לבחור אולם אירועים זול מדי שעלול לעלות לכם בכישלונו של האירוע. עצה טובה עבורכם היא להיערך מבחינה נכונה עוד בטרם הבחירות החשובות. היכנסו לפורטל חתן כלה וקבלו שם את העצות הטובות ביותר לבחירת אולמות אירועים, גני אירועים ושאר אנשי המקצוע עבור החתונה שלכם. בפורטל המוביל תמצאו את כל המידע הדרוש לכם לארגון אירוע מוצלח מכל הבחינות.

חסכון בהוצאות החתונה

בדקו באולמות אירועים או גני אירועים מי הם האנשים איתם הם עובדים, לעיתים יש להם צלם הבית או מעצב אירועים שעובד איתם ואלו יכולים להקנות הנחה כספית. בחרו אולם אירועים בו תקבלו תמורה גדולה יותר עובר השקעתכם הכספית.

בבחירת שמלות כלה- את יכולה לחסוך מאות ואף אלפי שקלים אם תבחרי שמלת כלה מקולקציה ישנה יותר מאחר והיא זולה יותר בהשוואה לשמלות כלה מהקולקציה החדשה.

חתונה בחורף תוזיל את האירוע בכ- 20 אחוז פחות, בגלל הביקוש הנמוך לאירועים בעונה זו. כמו כן, אירוע בצהריים גם מוזיל עלויות וכדאי לשקול זאת.

ולסיום, אתרים רבים מעניקים הנחות לנרשמים דרך האינטרנט. כדאי לעשות סקר שוק ולבדוק מי מציע הנחה גדולה יותר כאשר פורטל חתן כלה בהחלט מהווה כתובת נכונה עבורכם לביצוע משימה זאת.

למעוניינות במעצבי  שמלות כלה במחר ענק לחצו על הקישור.