כל המידע על חתונות

כשעורכים אירועים כמו חתונות יש משמעות גדולה מאוד לתאריך האירוע, כדאי להחליט על תאריך כמו בתקופת שנה מסוימת בה מחיר האולם או גן האירועים יהיה זול יותר. גם הימים של השבוע הם משמעותיים. ימי חמישי הם הכי מבוקשים באירועים כמו חתונות לכן, כדאי לסכור כי חתונה ביום ראשון למשל לא תשנה לנו כלום חוץ מהמחיר... עונות השנה כמו קיץ וחורף, יש להן משמעות עצומה, חתונות  בחורף יהיו זולות ב-50% מאשר חתונות במועד הקיץ במיוחד בתקופות בין יולי- ספטמבר.

משקאות אלכוהוליים בחתונה

תחום האלכוהול והמוסיקה, חשובים מאוד בכל אירוע כמו חתונה, ההוצאה יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים ויותר, אם תחשיבו גם מלונות באילת, אך אם תדעו לחשב ולבחור נכון תוכלו להקטין את ההוצאות בצורה משמעותית. אם תרכשו משקאות אלכוהוליים בעצמכם, או תקפידו כי המשקאות בבר לא יהיו תוצרת חוץ, זה יקטין מאוד את ההוצאה. גם בתחום המוסיקה, היום השוק מלא תקליטנים מוכשרים שמעוניינים לעבוד, תוכלו להתמקח על המחיר עם תקליטן ולהגיע למחיר בהתאם לתקציב שקבעתם לעצמכם מראש.

חתונות קטנות

ישנן גם חתונות קטנות, אותן אין צורך לארגן חודשים מראש, כמו באירועים הגדולים. אתם מוקפים בחברים הכי קרובים ובמשפחה המצומצמת שישמחו אותם ביום הכי מרגש בחייכם. ההוצאות על חתונה בסדר גודל קטן, הן בהרבה פחות יקרות מאשר אירוע גדול. המנות הן קטנות יותר, התקליטן לא מגיע עם הרבה ציוד, האווירה היא אינטימית והרבה יותר מהנה מאשר באירועים הגדולים.

התארגנות לקראת חתונה

ארגון אירוע כמו חתונה, אינו דבר קל, ההיפך זה תהליך ארוך ומייגע מאין כמותו,  בואו נתחיל עם מסיבת רווקות ועוד פרטים. עליכם לקחת החלטות חשובות, לארגן תקציב ולדאוג שכולם יהיו מרוצים, אם זה מהאולם, מהאוכל, מהשירות ומהתקליטן. כדאי להחליט על תאריך או עונה אם זה בחורף, בקיץ? דאגו שלא יהיה אירוע משפחתי באותו התאריך ולא יגיעו מספיק מוזמנים.   אם אין לכם מספיק כסף לתקציב שתכננתם אולי ההורים יוכלו לעזור. השלב של בחירת האולם חשוב מבחינת המיקום, שיהיה במיקום בו כל האורחים יוכלו להגיע אליו בקלות. ערכו רשימה מדויקת ועיברו עליה שוב לבדוק אם לא שכחתם אף אחד. בדקו את רמת הכשרות של האולם או גן האירועים, כך שאם יש אנשים ששומרים כשרות או דתיים יוכלו להגיע ולאכול מן האוכל באולם.