איך מפיקים חתונות?

הפקת חתונות מתחילה בעצם מרגע הצעת הנישואין. רצוי להתחיל ולתכנן את החתונה מבעוד מועד כדי לסגור מראש תאריכים טובים וספקים איכותיים. בישראל חתונות הפכו אירוע מושקע וצלמים, די ג'יים, קייטרינג, מעצבי שיער, מאפרות וכל הספקים האיכותיים מוזמנים חודשים רבים מראש. לכן, כדי לא להיתקע עם ספקים לא איכותיים שתיאלצו לשלם להם מחיר מופקע ברגע האחרון אין מה לחכות- הייתה הצעת נישואין? קדימה, לתכנן.
חתונה שתיזכר לנצח
חשוב לדעת שחתונות הן כמו שיש למטבח. יש שיש איכותי שבנוי אבן קיסר ויחזיק שנים ארוכות ויש שיש זול שלא יעמוד בפגעי הזמן. חתונות עובדות על אותו עיקרון. יש חתונות מושקעות ואיכותיות שמאחורי כל פרק עמדה מחשבה וכוונה ולכן הן ייזכרו לאורך שנים רבות ויש חתונות שייעשו כלאחר יד ולכן לא ייזכרו שנים ארוכות. הכל תלוי במידת ההשקעה של בני הזוג ובכוונה שלהם.
מה חשוב לנו
בבואכם לתכנן חתונה חשוב לחשוב מהם הדברים שחשוב לכם להשקיע בהם. לזוגות רבים תקציב מוגבל שבמסגרתו קשה לבחור את כל האטרקציות וכל הגימיקים הכי שווים. מומלץ לבחור גימיק אחד או שניים ולהשקיע בהם מאשר להתפזר ולבזבז כספים מיותרים. אם אתם יודעים שחשוב לכם האוכל, השקיעו בקייטרינג איכותי אך דעו לקזז את העלות מתחום אחר, למשל הצלם.
ניהול תקציב
ניהול נכון של תקציב יעזור לכם לא להפסיד כספים מיותרים. לפני תחילת ההפקה חישבו מהן ההוצאות שלכם, עד הפרט הקטן ביותר, כולל דמי פציחת תיק ברבנות. רשמו כל הוצאה שהוצאתם כדי לוודא שאתם לא חורגים ממסגרת התקציב שלכם.
באמצע הדרך
ישראל היא מדינה קטנה, אך זוגות רבים הם מעורבים ומגיעים מאזורים שונים בארץ. במקרה כזה מומלץ להתחתן באמצע הדרך ולדאוג להסעות מאורגנות לאורחים המרוחקים. החליטו מראש האם אתם רוצים להתחתן באולם סגור אן בגן ובאיזו עונה בשנה, ובחרו שתיים עד שלוש אופציות של מקומות לבדוק. אין טעם לראות יורת מקומות כדי שלא תתבלבלו.
לאחר שסגרתם גן וסגרתם תאריך, התחילו לחפש אץ יתר הספקים.
פנקו את המשפחה
זכרו שחתונה היא מאורע משמח עבור הזוג ועבור בני המשפחה. חישבו מה ישמח את המשפחה הקרובה ודאגו לפנק את האורחים. שיהיה במזל טוב!
מאמר זה כתוב תחת זכויות יוצרים של בעל האתר