שמלות ערב

אחת החוויות היותר טובות שעברתי לקראת החתונה של הבת שלי, הייתה דווקא החוויה שממנה חששתי הכי הרבה, וזו הייתה החוויה של קניית שמלת ערב. בדרך כלל, בחיי היום יום שלי אני לא נוהגת להתלבש באופן מהודר, גם כי אני לא לגמרי מרגישה בנוח עם הגוף שלי, וגם בגלל שאני לא רגילה. כנראה שזו הייתה הסיבה לכך שכאשר הבת שלי סיפרה לי שהיא מתחנת, התחלתי להילחץ מנושא הלבוש. לא היה לי מושג מה זו קולקציית שמלות ערב, ולא ידעתי אם כבר יש קולקציית שמלות ערב, והאמת היא, שגם לא היה לי מושג מאיפה להתחיל את המדידות ואת החיפושים שלי.

חברה טובה

החלטתי שאין לי ברירה, ושכל העניין הזה של שמלות ערב מתחיל להיות גדול עלי, ולכן החלטתי לבקש את עזרתה של החברה הכי טובה שלי. הבת שלה כבר התחתנה, כך שהיא הייתה מנוסה בכל הנושא של קנייה ומדידה של שמלות כלה וערב, ולכן היא יכלה לעזור לי מאוד בקלות. היא הראתה לי כמה אתרי אינטרנט של מעצבים וגם כמה אתרים של חנויות שעוסקות בתחום של מכירת  שמלות ערב, וככה יכולתי לצמצם את האפשרויות. בסוף, אחרי כמה ימים שבהם הסתכלנו בקולקציות שונות אונליין, החלטנו על שני מקומות שאליהם ניסע כדי שאני אמדוד כמה שמלות ערב שונות, ואולי אמצא לי את השמלה המושלמת לאירוע.

כיף לחתן את הבת

האמת היא, ששמלת הערב שבסופו של דבר קניתי, היא גם השמלה הראשונה שמדדתי, ככה שאני לא יכולה להגיע שסבלתי יותר מידי במדידות. המעצב שממנו קניתי את שמלת הערב היה איש מקצוע מעולה, וכבר בשנייה שאמרתי לו מה אני מחפשת פחות או יותר, הוא התאים לי את אחת השמלות שהיו בסטודיו שלו. אני חושבת שהוא עשה לי את כל ההבדל בחוויה, ובזכות המקצועיות שלו הצלחתי לקנות את השמלה שגרמה לי להיראות יפה ולהרגיש בנוח. היה לי תענוג לחתן את הבת שלי, כי כיף לחשוב שהיא מצאה את אהבת חייה, וכיף היה להתלבש באלגנטיות רבה.

סרטון וידאו של המעצבת רינה בהיר