לא לתת לשמרנות לנצח

לכל אחת יש את החלום לעשות משהו כשתהיה גדולה. מעצבת שמלות כלה זהו חלום שמגיעה לבנות רבות וגם לבנים שרוצים להיות מעצבים, אך החלום הזה מונע מכמה מקורות. הרי כל אחת רוצה לעשות משהו שהיא אוהבת, שיכול לעזור לאנשים וכמובן גם שיפרנס בכבוד. לכל אחת יש את הרצון לעבוד וליהנות מהעבודה שלה.

מקור נוסף הוא הרצון לשמח אנשים. כאשר מעצבת שמלות כלה מסיימת עם דגם חדש או אפילו קולקציה לשנה הבאה, היא יודעת שלנשים רבות יש את האפשרות להגשים לעצמן את החלום ולהשיג לעצמן שמלת כלה חדשה ומקורית. מעצבת שמלות כלה חייבת להיות מקורית, כל הזמן להפעיל את הראש על רעיונות.

ההשראה היא מקור ליצירה

מעצבת שמלות כלה בפרט ומעצבת בגדים בכלל, היא אדם שעושה את מה שהוא אוהב על בסיס השראה שהיא מקבלת מכל מיני מקומות. מעצבת שמלות כלה יכולה לקבל השראה מתקופה שיש לה בחיים, מחלומות של נשים לגבי הדרך שבה הן רואות את עצמן הולכות אל החופה עם בן זוגן האהוב וכולם מביטים בהן – יפות.

ההשראה יכולה לבוא תמיד ממקורות לא צפויים. מעצבת שמלות כלה יכולה לקבל את ההשראה לדגם מסוים מתקופות מעניינות בהיסטוריה, מתרבויות שהיא מכירה או למדה להכיר ואפילו מעולם הקולנוע. תמיד יכולה להיות סיבה טובה להשתמש בבדים בשילוב מעניין כזה או אחר. העיקר להוציא שמלת כלה מרהיבה ומעניינת.

גם העבר מתפרש בעתיד

כל מקור השראה של מעצבת שמלות כלה לא נשאר רק במקום שלו, אלא חייב לקבל פרשנות עכשווית. אם מעצבת שמלות כלה בוחרת לקחת את תקופת הרנסאנס או הבארוק ומשם לוקחת אלמנטים לעיצוב שמלות, היא לא יכולה רק להשאיר את הגזרה בצורה הזו אלא חייבת להעניק לה את העכשוויות שלה, גזרה אחרת.

 הגזרה צריכה להשתנות משום שאופנה לוקחת רפרנסים ממקורות אחרים אך עדיין מבקשת להפוך את המראה לעדכני ועתידני. הפרשנות היא לגמרי של המעצבת וכל אחת לוקחת את הפרשנות הזו לכיוונים שונים. זה מה שמייחד מעצבות בגדים, שמלות כלה ואפילו מעצבות פנים. יצירתיות היא חלק בלתי נפרד מהמקצוע.

לתת הרגשה טובה

לבסוף ובהתחלה למקור, רוצות המעצבות לתת לנשים אחרות להרגיש טוב עם מה שהן עיצבו עבורן ולהעניק להן את רגעי האושר בחתונתן, באירוע שהן מחכות לו כבר מגיל קטן. ברגע ששמלה יוצאת מידיה של המעצבת היא מוכנה להיראות לעיני כל.

ממש בימים אלה מציגה רינה בהיר את הקולקצית  שמלות ערב שלה בדגמים מיוחדים וייחודיים, לחצו לצפייה..