הכול על חתונות ועיצובן

שימרו על קו אחיד בעיצוב החתונה
עיצוב חתונות, אמור להיות בקו אחיד, אם הלכתם למשל על סגנון כפרי, דאגו שהרקע יהיה חציר וכל מה שקשור לאווירה כפרית, כולל הריהוט, הבר וכדומה. אם בחרתם למשל בסגנון הרומנטי, דאגו כי וורדים יהיו פזורים בכניסה והחופה אף היא תהיה בסגנון רומנטי, גם העיצוב של השולחנות וכסאות האורחים יהיו מעוטרים במשי, סידורי פרחים ונרות יהיו על פמוטים בסגנון רומנטי וכן סגנון המוסיקה באירוע יהיה בהתאם.

בחירת מקום החתונה- מה אנו צריכים לדעת?

לאחר שערכתם את רשימת המוזמנים לשכם לחתונה, כדאי לחשוב על מקום האירוע, זה לא מספיק שמצאתם מקום זול שקרוב או חבר סידרו לכם, עליכם להתחשב על מקום מגוריהם של האורחים, למוזמנים מאזור המרכז, יהיה קשה להגיע לחתונה בירושלים ולא הייתם רוצים כי מהרשימה של המוזמנים שלכם יגיעו רק חצי מכמות המוזמנים. בארגון חתונות, דעו כי  עדיף שתיקחו את הקייטרינג של אולם או גן האירועים, זה יוזיל לכם את העלויות, אך רצוי כי תגיעו לטעימות לפני סגירת האירוע והתפריט.
בחירת שמלות כלה 2013 הכנסו למעצבת רינה בהיר דגמים חדשים ויחודיים המחירים חסרי תקדים.... ולנשות המשפחה קולקציית  שמלות ערב מיוחדות בעיצובים חדשים הכנסו לצפייה.

בחירת תקליטן

בבחירת תקליטן של חתונות, בררו באמצעות חברים ומכרים מי הכי טוב, ברגע שקיבלם המלצה, פגשו את התקליטן וודאו כי יש ביניכם כימיה והבנה לגבי סוג המוסיקה באירוע, התקליטן שלי עשה לי את הפתעת הערב, בסוף האירוע לאחר שעשה לנו שמח בחתונה, הוא קרא לי ולאשתי ונתן לי קופסה קטנה בתוכה היה המפתח לדירה שלנו, הוריי והורי אשתי עשו לנו הפתעה שהייתה הדובדבן של הקצפת באירוע, כשהיינו טרודים בהכנות לחתונה, הם היו עסוקים עם חברה של פינוי דירות, חברה זו של פינוי דירה גם דאגה לרענן לנו אותה עם צבע חדש.

חברת הפקות השקעה שמחזירה את עצמה

זה אמנם נכון ש חברות להפקת אירועים עולות כסף, אבל ההוצאה הזו תוחזר לכם בסופו של דבר כי תוכלו לקבל דילים טובים מחברות ההפקות, הכסף יוחזר במיוחד אם יש לכם הרבה מוזמנים, אחרת לא שווה לערוך אירוע באמצעות חברת הפקות לאירועים.