איך לבחור תקליטן לחתונה? 

אחד מהדברים החשובים ביותר בחתונה הוא המוזיקה. לעומת האוכל, הרב ואלמנטים נוספים שתפקידם בחתונה הוא זמני בלבד, המוזיקה מלווה את האירוע בדרך כלל מתחילתו ועד סופו- כניסת האורחים, החופה, נגינת מוזיקת רקע בזמן האוכל וכמובן הזמן השמח ביותר בכל אירוע- ההזמנה לרחבת הריקודים עד אור הבוקר. בשל כל אלו חשוב מאוד לדעת איך לבחור תקליטן טוב.

אתר חתן כלה עשה לכם את העבודה הקשה והכין עבורכם רשימת תקליטנים מקצועיים כך שאת המקום בו צריך לבחור כבר יש לכם.

כעת נותר לבחור תקליטן בחתן כלה מתוך הרשימה אשר מכילה יותר מ-70 תקליטנים איכותיים ולצורך בחירה זו הנה מספר נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון-

קירבה גיאוגרפית- תקליטן שיושב קרוב לאזור בו יתקיים האירוע הוא יתרון גדול וזאת בשל הפחתת הסיכון של היתקעות שלו בפקקים אשר עלולה להוביל לאיחור ואפילו בכך שככל שדרכו של התקליטן לאירוע קצרה יותר כך הוא יגיע לאירוע עם אנרגיה טרייה יותר. גלריית תקליטנים באתר חתן כלה מחולקת על פי 5 אזורים- צפון, דרום, מרכז ירושלים ושרון- חלוקה אשר מקלה מאוד את הסינון הראשוני.

טקסט תיאור- בחשיבתכם איך לבחור תקליטן יש לזכור כי החיבור לתקליטן עשוי להיווצר לא רק על פי יכולתו המקצועית אלא גם על פי אופיו וסגנונו האישי. ברשימת תקליטנים באתר חתן כלה ישנן מספר שורות אשר מאפשרות לכל תקליטן לכתוב קצת על העסק שלו וגם לפי שורות אלו ניתן להתרשם ממנו. ישנם כאלו אשר בוחרים לספר על כמה מקצועיים ומאורגנים הם, ישנם כאלו אשר מעדיפים להתמקד בניסיון הרב שיש להם וישנם כאלו אשר מבטיחים להרים לכם את האירוע באוויר- כל זוג והסגנון של תקליטן שמתאים לו.

אתר העסק- כל תקליטן המופיע ברשימה באתר חתן כלה הינו למעשה קישור לאתר שלו בו ניתן ללמוד על התקליטן כל מה שצריך בשביל התרשמות ראשונית.

לאחר מספר בחירות על פי אתר חתן כלה מומלץ לבקש מהתקליטן הזמנה לאחד האירועים שלו ואף פגישה אישית. שני דברים אלה הם בסופו של דבר הגורמים הכי מכריעים בהחלטה איך לבחור תקליטן לחתונה.