היכולת למצוא מתנות מקוריות לחברה היא אתגר קשה ואף מפחיד עבור גברים אשר רוצים להרשים את בת זוגם, לפנק אותה ולעשות לה טוב. עצה ראשונה וחשובה בשביל לצלוח מטלה זאת היא לחשוב על דרך לחגוג את יום ההולדת שלה באופן שיעשה לה הכי טוב. אנשים רבים ובכלל זה בני זוג נוטים לקנות מתנות שהם בעצמם היו רוצים. זאת אולי הדרך היחידה לא להצליח במתנה, זכרו שאתם רוצים לשמח את בת הזוג ולא את עצמכם, הימנעו למשל מרכישה של בגד שהייתם רוצים שהיא תלבש ותחשבו יותר בכיוון של בגד שהיא הייתה רוצה שיהיה לה. נסו לשלב ביום הולדת חוויה מלאה ולהקדיש זמן משותף לשתיכם, זמן לחגוג עם החברים וזמן לחגוג עם המשפחה.

חוויה רומנטית: תוכלו להעניק לבת זוגתכם חוויה רומנטית ומפנקת. תוכלו לעשות אתה יום כיף המתחיל בארוחת בוקר מפנקת במסעדה, לקחת אותה לשייט קייקים זוגי או ללכת על הנדוש אך הנחשק מכולם וללכת אתה לטיול סוסים. אפשרות נוספת לאוהבי השטח הינה ללכת לטיול של ירח מלא ולבשל שם ארוחה מפנקת עבור בעלת היום הולדת. יש המרחקים לכת ואף בוחרים לקחת את בת הזוג לסוף שבוע רומנטי בצימר נידח ברחבי הארץ.

פינוק: כולם אוהבים להתפנק, במיוחד כאשר הפינוק בא מצד בן הזוג. תוכלו לקנות לה משהו שבאמצעותו תוכלו לפנק אותה והיא תוכל לפנק את עצמה במהלך היום יום. ישנם למשל סטים זוגיים לפונדו, ערכות למסאז', סבוני קצף מיוחדים לאמבט או פשוט הזמנה לספא זוגי.

להגשים חלומות קטנים: כאשר אתם מחפשים מתנות מקוריות לחברה צריך לזכור שבתור בני הזוג, אתם אלו ששומעים הכי הרבה על כל הדברים הקטנים שמתחשק לה שיהיה לה או שמתחשק לה לחוות ולעשות. יום הולדת זה אירוע נהדר להגשים חלומות כאלו, גם אם מדובר בדברים ממש מזעריים אל תחששו לארגן לה חבילה של כל מיני דברים שהיא תמיד רצתה לרכוש. אל תחששו אף להתייעץ עם חברותיה באשר לרעיון למתנה משום שלצדכם, הם אלו שיודעות עליה כנראה הכי הרבה  ולכן יוכלו לעזור בבחירת המתנה.